szkolenia dla profesjonalistów

sprawdź najbliższe szkolenia

Naszą misją jest dzielenie się zdobytą przez nas wiedzą.
Organizujemy szkolenia dla Szefów Kuchni, Właścicieli i Managerów Restauracji, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w tej dziedzinie.
Szkolenia profesjonalne obejmują część praktyczną jak i teoretyczną, wyposażamy Was w niezbędne umiejętności, które powinien mieć każdy Szef Kuchni i osoba zarządzająca konceptem gastronomicznym.

W Chef’s Table znajdziecie szeroką gamę szkoleń:

  • Szkolenia kulinarne
  • Szkolenia barmańskie
  • Szkolenia sommelierskie
  • Szkolenia baristyczne
  • Szkolenia biznesowe
  • Szkolenia przygotowujące do konkursów kulinarnych

Szkolenia dla kucharzy

Gotowanie to jedna z najpotrzebniejszych życiowych umiejętności. Bez tego niemożliwe byłoby zjedzenie wielu potraw, a przede wszystkim delektowanie się ich smakiem. Jedzenie ma być przyjemnością, dlatego trzeba je przyrządzać w odpowiedni sposób. Tej sztuki nauczą Was specjaliści podczas szkolenia dla kucharzy. Zobaczycie nie tylko sposoby na oryginalne obiady, ale też desery czy drinki, które zachwycą nawet największych koneserów.

Kursy dla kucharzy nikogo nie wykluczają

Każdy, kto podejmie decyzję, że chce poszerzyć swoje kulinarne horyzonty, może się do nas zgłosić. Nasze kursy dla kucharzy to dobre rozwiązanie dla początkujących, którzy dopiero zaczynają, ale też dla profesjonalistów z wieloletnim stażem. W trakcie szkolenia można zobaczyć, jakie trendy panują w kuchni, a także w kwestii serwowania dań. Globalizacja zawładnęła także naszą dziedziną, klienci szukają potraw z innych kultur, a także nowych smaków. Dlatego nawet najlepsi muszą się ciągle uczyć, a pomogą w tym szkolenia dla kucharzy.

Szkolenia dla kucharzy w firmach gastronomicznych

Ze względu na zmieniające się wymagania konsumentów firmy gastronomiczne muszą poszerzać menu. Nawet najlepszy kucharz nie od razu wie, jak przygotować i podać nowe dania. Podczas szkolenia dla kucharzy można zobaczyć mistrzów w akcji i pod ich okiem samemu przygotować wykwintne potrawy. Po wyjściu od nas kucharze bez trudu przyrządzą w kuchni wszystko, co będzie potrzebne. Szefowie małych i dużych lokali gastronomicznych chętnie wysyłają pracowników na doszkalające kursy dla kucharzy, do czego oczywiście namawiamy.

Kursy dla kucharzy w atmosferze sprzyjającej gotowaniu

Dobrze przygotowane kursy dla kucharzymają na celu przekazanie wiedzy w formie łatwej do przyswojenia, a także w bezstresowej atmosferze. Chcąc to osiągnąć, prowadzimy szkolenia dla kucharzy w przyjaznych warunkach i małych grupach. Dzięki niewielkiej ilości osób możemy podejść do każdego kursanta indywidualnie i rozwiać wszystkie wątpliwości bez chaosu. To pomaga przede wszystkim początkującym oraz przygotowującym się do konkursów kulinarnych.