Pokazy i Warsztaty Kulinarne

Ile razy zastanawialiście się jak to możliwe, że niektóre dania, z pozoru łatwe w przygotowaniu smakują inaczej w restauracji a inaczej w domu. Teraz możecie się o tym przekonać uczestnicząc w pokazach kulinarnych organizowanych w naszym studio.
Pokazy kulinarne będą miały charakter teoretyczny jak i praktyczny, Szef Kuchni będzie przedstawiał konkretne techniki obróbki mięsa, techniki filetowania ryb, wszystko w formie pokazu połączonego z degustacją.
Będzie także możliwość spróbowania swoich sił na zorganizowanych warsztatach, gdzie sami będziecie mogli przygotować od podstaw dania i poznać tajniki wybranej przez siebie kuchni.

Warsztaty kulinarne w Poznaniu

Czy często zadajecie sobie to pytanie, dlaczego w restauracji smakuje inaczej niż w domu, pomimo że stosujecie ten sam przepis? Czemu z pozoru trudne zadanie okazuje się proste i nie zabiera dużo czasu? Jeśli tak, to spieszymy z odpowiedzią. Proponujemy Wam warsztaty kulinarne, na których otrzymacie nie tylko solidną porcję wiedzy teoretycznej, ale też będziecie mogli w praktyce wypróbować omawiane techniki

Dla kogo warsztaty kulinarne?

Taki kurs to doskonała okazja, aby nabyć nowych umiejętności i wznieść się na wyżyny kulinarnych możliwości. Pod okiem najlepszych specjalistów poznacie tajniki obróbki mięsa, filetowania ryb, przyrządzania owoców morza czy też tajemnice kuchni azjatyckiej. A to tylko niektóre z propozycji, jakie dla Was przygotowaliśmy. Wyruszcie z nami w kulinarną podróż, by zachwycić się smakiem i aromatem profesjonalnie przygotowanych dań.
Voucher na warsztaty kulinarne w Poznaniu to doskonały prezent dla kogoś, kto po prostu uwielbia gotować i chce poznać najnowsze trendy panujące w gastronomii. To doskonała okazja również dla par, które chciałyby spróbować czegoś nowego. Jeżeli jesteś amatorem gotowania i nie boisz się wyzwań, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Dla profesjonalistów też przygotowaliśmy specjalne pakiety. Bez względu na to czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, entuzjastą kuchni śródziemnomorskiej, czy potraw z regionu Indii, Azji lub Meksyku, na warsztatach zdobędziesz informacje, które przydadzą się podczas przygotowywania różnych dań z wielu zakątków świata. Dostępne są również opcje dla wegetarian, bo nie każdy z nas lubi mięso. A jeżeli chcielibyście zdobyć nowe umiejętności, dostępne są także szkolenia dla przyszłych barmanów, sommelierów i baristów. Z taką wiedzą przyrządzenie orzeźwiającego drinka, pysznej kawy czy podanie dobrego wina nie będzie stanowiło problemu. Zapraszamy już dziś do Poznania na warsztaty kulinarne w miłej i przyjaznej atmosferze. W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.